Mobil Oyun Hizmetleri İş Sözleşmesi
Bu iş sözleşmesi mobil oyun hizmetleri tarafından RE-SKIN hizmeti alan kişiler için hazırlanmıştır. İşe başlamadan önce her kişi bu şartları kabul etmiş olur.

1- Mobil oyun hizmetleri bünyesinde yapılacak olan işlemler hiçbir şekilde kazanç garantisi vermez.
2- Yapılacak işlemler paketler şeklinde belirli ve fiyatlara bölünmüştür. Bunlar Standart Reskin Gelişmiş Reskin ve Detaylı reskin olmak şeklinde 3 adettir.
Bu paketler içerisinde ki

Standart Reskin ücreti 200 TL olup oyununuzun içeriğinin hazır arka plan ve butonlar üzerinden değişimi ile sağlanır. Reklam kodlarınız yerleştirilir mağaza görselleri logonuz ile hesabınıza yüklenir.
Gelişmiş reskin oyun içerisinde ki giriş menüsü ve diğer sahneleriniz butonlar ile birlikte düzenlenir reklam kodlarınızı mağaza görselleriniz logonuz ile birlikte hesabınıza yüklenir. Fiyatı 350 TL

Detaylı reskin oyun içerisinde ki bütün buton arka planların değişimi pop up değişimi ve özel ana giriş tasarımı ile birlikte mağaza görselleri logo reklam yerleşimi şeklindedir. Fiyatı 500 TL
3- Oyun içerisine istediğiniz şekilde farklı çizimler veya konsept tasarımlar yaptırabilirsiniz. Bu çizim ve tasarımlar 500 TL den başlayıp işin boyutuna göre fiyatlandırma değişir. Çizim kapsayan şeyler;
Buton çizimleri,pop up çizimleri, özel menü giriş hazırlama çizimleri özel title efekli png çizimi ve sonrasında özel logo ve mağaza görsel tasarımları. Revize hakkı 1’dir.%30 şeklinde

4- İş başladıktan sonra iade edilme konusu mümkün değildir. İade şartları aşağıda belirtildiği durumları kapsıyorsa o zaman yapılır.
5- Çizim paketleri butonlar orijinal psd ile birlikte çizilip iş sonu tesli sağlanır. Background çizimleri fiyata ek olarak yansıtılır. 500 TL lik çizim paketinde background çizimi dahil değildir.
6- Tamamlanan Projelerin onayı alındıktan sonra hiçbir şekilde revize veya değişim yapılmaz. Yapılacak işlem için Firma dilerse ekstra ücretlendirme talep edebilir.
7- Mobil oyun hizmetleri bu haklarını açık bir şekilde müşterilerine sunar bu iş anlaşmalarını iş başında okuyup gören her kişi şartları kabul etmiş olur sonrası şartlar gerektirmediği şekilde iade talep edemez.
8- Hiçbir proje Google politikalarına karşı garantili değildir. Google değişken politikaları sürekli güncellenir bu şartlar garanti altına alınmaz.
9- Sıfırdan yapılmayan projeler kopya içerik politika garantisi altında değildir.
10- Mobil Oyun Hizmetleri bu şartları değiştirme hakkını gizli tutar. İstediği an değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Reskin ve oyun alımı yapan herkes bu maddeleri kabul etmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir