Flip book element

Crowd in City

 1.500,00  1.250,00

Şehirdeki en büyük kalabalık ol!Şehirde insanları toplayın ve rakiplerinizi ezici liderliğinizle ezin!

Kategoriler: , Etiketler: , , , ,
Devamını oku

Okculuk Adam Kurtama Oyunu

 1.500,00

Adamın ipini kesmek için kurbanların daha fazla yaralanmasına neden olmadan yayınızı ve okunuzu dikkatlice hedeflemeniz gereken gerçekten yenilikçi bir arcade bilinmez!

Kategoriler: , , Etiketler: , ,
Devamını oku

Çılgın Trafik Yarışı – Makas At

 2.500,00

Trafik sürüşü yaparak makas atmak çok heyacanlı ve bir o kadar da tehlikelidir. Peki bu tehlike olmadan aynı adrenalini yaşamaya ne dersiniz? Trafik yarışı size bu heyecanı yaşatma konusunda çok iddialı bir oyun olarak üretildi.
Oyuna başlarken birbirinden hızlı spor arabalardan kendinize en uygun olanı seçebilir, arabaların renklerini, jantlarını değiştirebilir, manevra, fren ve hızlanma kabiliyetlerini arttırabilirsiniz
Zorlu otoban boyunca ne kadar süre kaza yapmadan gider ve ne kadar yüksek puan ve para kazanırsanız bunlarla yeni arabalara sahip olabilir onları modifiye edebilirsiniz.

Devamını oku

Tehlikeli Araba Sürüşü

 1.250,00

Araba seçin ve daha sonra kendi meydan şimdi yükseltme yükseltme ve para kazanmak. Ateşle diğer arabaları yok edin ve sorunsuz sürün, Hedefler engellere karşı ateş edin. O zaman ilk önce bu kadar grev hayal edebilirsiniz. Aracınız diğer araçlarla yolda grev yaparsanız, patlama ve oyun bitti. Sınırsız para toplayabilir ve istediğiniz gibi arabayı yükseltebilirsiniz.

Devamını oku

Çiftçi Farm Oyunu- Tarım Simülatörü

 2.000,00

Tarım mevsimi sonunda burada. Kendi işinizi yürütmenin ve yetiştirmenin keyfini yaşamaya hazır olun. Traktör Arabası Tarım Simülatörü oyunu size güzel ve zorlu tehlikeli offroad pistlerinde gerçekçi bir tarım deneyimi sunar.

Devamını oku

Swipe Target – Blok Kırma

 1.500,00  1.250,00

Bu uygulama görüntülenen duvarları kırarak sizin ve çocuklarınızın beyin geliştirmek içindir.Bu oyun için son derece hafif kapasite ve çok güzel bir tasarım, ancak bununla birlikte bin seviyenin tadını çıkarabilirsiniz.

Devamını oku

Motor Yarışı – Motor Sürme

 3.250,00

Bu oyun bağımlılığı ciddidir, başkaları oyunu oynamak için zamanınız olmayabilir. Oyun grafikleri tıpkı bağımlılık duvar kağıdı gibidir. Oyun ileri teknolojiye dayanmaktadır ve oyunu mükemmel gösteren tüm özelliğe sahiptir.

Devamını oku

Bisiklet Şampiyonası – Bisiklet Sürme Oyunu

 4.500,00  3.000,00

Kentsel alanlarda veya dağlarda sahneler sürerken, bisikletçinizin yorgunluk seviyesini yönetmeniz ve rakiplerinizin agresif hareketleriyle uğraşmanız gerekir. Meydan okumaya hazır mısınız?

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.