Flip book element

Metal Nişancı – Shooter Game

 1.500,00  1.000,00

Bir grup beklenmedik kahraman, dünyayı kurtarmak için yola çıkar. Başka bir boyuttan canavarlar Dünya’yı ele geçirmeye çalışıyor. Bu aksiyon platform oyununda bu işgalciler arasında yolunuzu açın! Daha güçlü, daha hızlı ve daha ölümcül olmak için paraları toplayın ve silahlarınızı ve karakterlerinizi yükseltin!

Devamını oku

Gangstar War – Sokak Savunma

 2.250,00  1.500,00

Gangstar war – alışılmadık bir tasarıma ve çok zor heyecan verici seviyelere sahip bir aksiyon savunma oyunu şablonu, bu nedenle herkes onları bitirmeyi başaramaz, burada binlerce gangster düşmanın saldırısını durdurmanız gerekir. Silahlarınızla donanmış olarak, düşman dalgalarını şehrinizi geçmeden önce yok etmelisiniz! 

Devamını oku

Crowd in City

 2.500,00  2.000,00

Şehirdeki en büyük popüler kalabalık ol

Şehrin karşısında insanları toplayın ve ezici liderliğinizle rakiplerinizi ezin. Popüler şehirdeki en büyük kalabalığı yapın. Kalabalık savaşında rekoru kır!
Crowd in City nasıl oynanır?
– Karakterlerini seç
– Oynat düğmesine basın
– Rakibini yen ve en büyük kalabalığı inşa et
– Hayatta kalmak için izdihamın üstesinden gel
– Nakit topla ve havalı karakterlerin kilidini aç

Kategoriler: , Etiketler: , , , ,
Devamını oku

Okculuk Adam Kurtama Oyunu

 1.500,00

Adamın ipini kesmek için kurbanların daha fazla yaralanmasına neden olmadan yayınızı ve okunuzu dikkatlice hedeflemeniz gereken gerçekten yenilikçi bir arcade bilinmez!

Kategoriler: , , Etiketler: , ,
Devamını oku

Çılgın Trafik Yarışı – Makas At

 3.000,00

Traffic Racer, göz alıcı grafiklere ve gerçekçi sürüş hissine sahip bir yarış oyunu.

Devamını oku

Tehlikeli Araba Sürüşü

 1.250,00

Araba seçin ve daha sonra kendi meydan şimdi yükseltme yükseltme ve para kazanmak. Ateşle diğer arabaları yok edin ve sorunsuz sürün, Hedefler engellere karşı ateş edin. O zaman ilk önce bu kadar grev hayal edebilirsiniz. Aracınız diğer araçlarla yolda grev yaparsanız, patlama ve oyun bitti. Sınırsız para toplayabilir ve istediğiniz gibi arabayı yükseltebilirsiniz.

Devamını oku

Çiftçi Farm Oyunu- Tarım Simülatörü

 2.000,00

Tarım mevsimi sonunda burada. Kendi işinizi yürütmenin ve yetiştirmenin keyfini yaşamaya hazır olun. Traktör Arabası Tarım Simülatörü oyunu size güzel ve zorlu tehlikeli offroad pistlerinde gerçekçi bir tarım deneyimi sunar.

Devamını oku

Swipe Target – Blok Kırma

 1.500,00  1.250,00

Bu uygulama görüntülenen duvarları kırarak sizin ve çocuklarınızın beyin geliştirmek içindir.Bu oyun için son derece hafif kapasite ve çok güzel bir tasarım, ancak bununla birlikte bin seviyenin tadını çıkarabilirsiniz.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.