Türkiye pazarında önde gelen 2 büyük e-ticaret forumlarında aktif olarak yıllardır hizmet veren Mobil Oyun Hizmetleri firmamızı güvenle seçebilirsiniz. 

Mobil Oyun Hizmetleri - Hakkımızda

 Ödemeleriniz resmi olarak vergilendirilir. Yapacağınız tutarlara %18 KDV dahil değildir. Her müşterimizin memnun ve kaliteli bir hizmet alması için çalışmalarımız devam etmekte.

Mobil Oyun Hizmetleri - Hakkımızda

Hakkımızda

Mobil oyun hizmetleri 2015 yılında web yazılım tarafından uzaklaşıp oyun sektörüne giren Türk girişimci tarafından yıllar sonra kurulmayı beklenen bir girişimdir. Sektör üzerinde ki çalışmaları sonrası yıllar sonra Türkiye üzerinde oyun yapım hizmetinin eksikliğini görüp Mobil Oyun Hizmetlerini kurmasına büyük etken olmuştur. Sektörde bulunduğu süre boyunca hiç bir mağduriyet bulundurmayan özellikle müşteri memnuniyetine oldukça dikkat eden firmamız son hız teknolojik yenilikleri takip ederek hizmet vermeye devam etmektedir. Mevcut ofisi Antalya da kurulan firmamızın 2.Ofisi İstanbul şişli de 2020 itibariyle faaliyete geçmesi için gerekli çalışmaları başlatmış olmaktayız. Mobil oyun hizmetleri sizlere mobil oyun sahibi yapmak için sektörde oldukça emin adımlarla devam etmektedir. Bugün sayısız referans ve memnuniyet kalitesi ile sektörde tek olarak devam eden firmamız müşterilerine her hizmeti sunmaktadır.


Kaliteli ve resmi bir hizmet almak için doğru yerdesiniz. Hayalinizde ki projeleri gerçeğe dönüştürelim size de mobil oyun sektöründe kazanan müşterilerimiz arasında görelim.

Mobil Oyun Hizmetleri - Hakkımızda
Mobil Oyun Hizmetleri - Hakkımızda
Mobil Oyun Hizmetleri - Hakkımızda
Mobil Oyun Hizmetleri - Hakkımızda

MAĞAZADAN BİR OYUN SEÇ

SİPARİŞİNİ OLUŞTUR VE ÖDEME ADIMINA GEÇ

GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE ÖDEMENİ YAP.

KAZANÇLARINI TAKİP ET GOOGLE HER AY 20-25 ARASINDA ÖDEMELERİNİZİ YAPAR.