MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY BURADA.

Yıllardır verdiğimiz kaliteli kesintisiz hizmet ile bir çok kişinin oyun sahibi ve ek gelir elde etmesine yardımcı olduk. Sektör üzerinde bir çok başarıya ulaşmış projelerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek en büyük önceliğimiz.

Sektör Hakkında Merak Ettikleriniz !

Nasıl Oyun Sahibi Olurum ?

Sitemiz üzerinden seçeceğiniz oyunlar

Sayesinde bir mobil oyun sahibi olabilirsiniz. Alacağınız oyunun bütün teknik destekleri tarafımıza ait olmakta olup sizlere en iyi hizmeti vermek için Whatsapp ve mail yolları üzerinden sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Hafta sonu Pazar günleri destek hattımız açıktır..

Oyunlar üzerinden nasıl para kazanırım ?

Oyunlarınız üzerinden gelir sağlamak için

Google admob üzerinden açacağınız bir reklam hesabınız ile gelir sağlamaya başlayabilirsiniz. 4 Çeşit reklam birimi kodları ile oyunlarınıza bu kodları ekleyip 4 farklı reklam türünden gelir elde edebilir ekstra olarak seçeceğiniz oyunların içerisinde bulunan mağaza sistemli oyunlarda UYGULAMA İÇİ ÜRÜN satarak gelir arttırabilirsiniz.

Oyunlar için sunucu gerekiyor mu ?

Oyunlarınız sunucu gerektirmez.

Alacağınız oyunlar ekstra bir sunucu gerektirmez. Oyunlarınızın yüklenmesi için gereken google play geliştirici hesabı açılmasıdır. Geliştirici hesabı açmanız için gerekli yazıya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunumu tanıtmam için ne yapmam gerekiyor ?

Oyunlarınızın kullanıcılara erişebilmesi için

2 Yöntem vardır. 1. yöntem Google ADS ile oyununuzun global çapta reklamını çıkabilir her ülkeden kullanıcıya erişebilirsiniz. Eriştiğiniz bu kullanıcılar arttıkça gelirleriniz de artar. 2. Yöntem ASO dediğimiz organik indirmenizin artacağı indirme yöntemidir.

Oyunlarımın geliri neye göre oluyor ?

Oyunlarınızın gelir dağılımı

İndirme sayısı önemli olmayan bir konudur. Burada takip etmeniz gereken önemli olay AKTİF KULLANICI SAYISI. Aktif kullanıcı sayınız ne kadar yüksek olursa geliriniz o kadar yüksek olur. Fakat gelir noktalarının en büyük etkisi olan dönüşlerin yurt dışı bazlı kullanıcılar olması gelirlerinizi otomatik olarak x5 arttıracaktır.