MOBİL OYUN HİZMETLERİ MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ.

Tüm Kullanıcılarımızın üyelik sırasında ki hakları bizim için çok önemlidir. Bir Site Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, Kişisel Verilerinizin korunması ve sipariş satın alım şartlarınız hakkında bilgilendirme bölümünü LÜTFEN Dikkatlice okuyun öneririz.

1. SATIN ALIM ŞARTLARI

Mobil Oyun Hizmetleri mobil oyun uygulama yazılım hizmeti veren bir kuruluştur. Site üzerinde bulunan bütün projeleri alabilir veya kendinize ait özel bir proje tasarlatabilirsiniz.

1.1 SATIN ALINAN PROJELER HAKKINDA

Satın almış olduğunuz projeler daha önceden yazılmış hazır şekilde satılan projelerdir. Projeleri sizler gibi başka kişilerinde alabileceğini unutmayın. Alınan projeler için arayüz görsel ve konsept değişimler yapılmalıdır.

1.2 SATIN ALDIKTAN SONRA SÜREÇ

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra tarafımız ile WHATSAPP destek hattı +90541 420 13 69 numara üzerinden iletişime geçip siparişiniz için süreç bilgisi alabilirsiniz.

2. SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA

Tarafımızdan yapmış olduğunuz alışverişiniz teslimat süresi STANDART işlemler ( proje teslimatı ) olarak 2 iş günüdür. Standart işlemler içerisinde almış olduğunuz oyuna veya uygulamaya sizlerin belirtmiş olduğu oyun uygulama isim yerleşimi Admob reklam kodlarınızın yerleştirilmesi mağaza görselleri logo ile birlikte geliştirici hesabınıza yüklenmesi fiyata dahildir.

3. SATIN ALIM ŞARTLARI

İstenilen her projeyi herkes alabilir. Aldığınız projeler standart düzeyde sizler için hazırlanır. Hazırlanan projelerin Google politikalarına veya APPSTORE politikalarına karşı garantili olmasını istiyorsanız FULL değişim paketini almalısınız.

4- ŞİFRE HESAP BİLGİLERİ

Hiç bir çalışanımız, yetkilimiz sizlerden hesap bilgisi veya şifre talep etmez. Şifrenizi 3. kişiler ile paylaşmanız durumunda oluşabilecek tüm olumsuz sonuçlarda sorumluluk size aittir.

5. İPTAL  VE İADE KOŞULLARI

Almış olduğunuz ürün dijital bir ürün olduğu için iptal işlemleri sadece ürün teslimatı olmadan veya proje hesabınıza yüklenmeden sağlanır. Bu 2 koşuldan birisi gerçekleşirse iptal işlemi gerçekleşmez. Burada eğer proje hazırlanma aşamasına girildiyse ve iptal işlemi istenirse 1500 TL işlem ücreti kesilerek kalan tutar ödeme yapılan hesaba iade edilir.

A. Siparişinizi verdikten sonra siparişiniz işleme alınmamışsa paranızı güvenilir bir şekilde iade alabilirsiniz.

B. İşleme başlanan hiç bir oyunun iadesi olmaz lakin oyun üzerinde sorun ve iade gerektirecek bir durum söz konusu ise oyun çalışmıyor veya bozuk ise sorunlar ortadan kaldırılamıyorsa alıcıya farklı bir oyun önerilir kabul edilmez ise oyun ücreti yapılan hizmet bedeli kesilerek iade edilir. Hizmet bedeli 1500 TL’dir. Bu değişim ücretleri eklenecek olan özelliklere göre değişir. Örneğin almış olduğunuz oyuna ekstra olarak “ÇARK ÇEVİRME” özelliği eklettiniz. Siparişinizi iptal ettirmek istediğiniz zaman ekstra olarak belirtilen özelliğin entegrasyonu sağlanmışsa ücret kesimi yapılır.

6. HİZMET KALİTESİ

Sektör üzerinde ki en iyi en başarılı mobil oyun hizmeti veren firma ile karşı karşıyasınız. Bu firma hiç bir firma ile karşılaştırılamaz. Firmamızın bilgilerini 3. kişiler ile paylaşamazsınız. 10 Senelik sektör tecrübesi ile birlikte sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı her zaman hedefliyoruz.

7. ÜYELİK BİLGİSİ

Sitemize herkes üye olabilir. Fakat üyelik sonrası 12 Ay giriş yapmayan her kullanıcının üyelik ve bütün bilgileri silinmektedir

8. GOOGLE POLİTİKALARI

Alacağınız projeler üzerinde yaşayacağınız sorunlar olabilir. Firmamız veya hiç bir yazılım firması size bu konuda yayın aktifliği garantisi sunmaz. GOOGLE politikalarına karşı oyunlarınız için ek işlemler özelleştirme çalışmaları ve özgünleştirme işlemleri yaparak politikalara takılmaktan kaçabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki GOOGLE APPSTORE gibi firmalara müdahale şansımız veya kararlarını değiştirme yetkimiz yoktur.

9.PROJELERİN ONAY SÜRESİ

Google ve Appstore hesaplarına yüklenecek olan oyunların onay süreci sistemsel olarak değişmektedir. Yeni hesaplarda bu süre ortalama 1 hafta ile 3 hafta arasında değişirken eski hesaplarda bu süre 2 ile 5 gün arasındadır. Bu süreye firmamızın yapabileceği hiç bir müdahale şansı yoktur.

10.KAZANÇ GARANTİSİ

Firmamız hiç bir şekilde sizlere kazanç garantisi sunmaz. Kişilere yazılım hizmeti vererek en iyi hizmeti sizleri sunmayı garanti ederiz. Kazançlarınız tamamen sizler tarafından gerçekleştirilen reklam stratejilerine göre değişir.

11. ÜYELİK BİLGİSİ

Sitemize herkes üye olabilir. Fakat üyelik sonrası 12 Ay giriş yapmayan her kullanıcının üyelik ve bütün bilgileri silinmektedir.

12. KDV BİLGİLENDİRMESİ

Yapacağınız alışverişler için ödeme esnasında KDV otomatik %20 olarak eklenir. Ödeme yapan kişi veya kurum adına fatura 14 iş günü içerisinde kesilip elektronik posta yolu ile ücretsiz gönderilir.

Tüm bu maddeler OYUN SATIN ALAN bütün herkes için geçerlidir. Mobil Oyun Hizmetleri tarafından hazırlanan bu satış şartnamesi haklarını gizli tutar.

Mobil Oyun Hizmetleri şartname maddeleri istenildiği zaman isteğe göre maddeleri değiştirme haklarını gizli tutar.

2016~2024 Tüm Haklarımız SAKLIDIR.