MOBİL OYUN HİZMETLERİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ.

Tüm Kullanıcılarımızın üyelik sırasında ki hakları bizim için çok önemlidir. Bir Site Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Üyelik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

3. Satın Alım Şartları

Mobiloyunhizmetleri.com üzerinde satılan her projeyi alabilirsiniz. Aldığınız projeler sizlere özgün bir şekilde tasarlanır sizler için en iyi şartlarda hazırlanır.

4. Şifre Hesap Bİlgileri

Hiç bir çalışanımız yetkilimiz sizlerden hesap bilgisi veya şifre talep etmez. Şifrenizi 3. kişiler ile paylaşmanız ve başınıza gelebilecek her türlü olay sizin sorumluluğunuzdadır.

5. Para iadesi

Para iadesi hizmeti 2 şekilde gerçekleşir.

A. Siparişinizi verdikten sonra siparişiniz işlemem alınmamışsa paranızı güvenilir bir şekilde iade alabilirsiniz.

B. İşleme başlanan hiç bir oyunun iadesi olmaz lakin oyun üzerinde sorun ve iade gerektirecek bir durum söz konusu ise oyun çalışmıyor veya bozuk ise sorunlar ortadan kaldırılamıyorsa alıcıya farklı bir oyun önerilir kabul edilmez ise oyun ücreti yapılan hizmet bedeli kesilerek iade edilir.

6. Hizmet Kalitesi

Sektör üzerinde ki en iyi en başarılı mobil oyun hizmeti veren firma ile karşı karşıyasınız. Bu firma hiç bir firma ile karşılaştırılamaz. Firma bilgilerini 3. kişiler ile paylaşamazsınız.

9. Üyelik BİLGİSİ

Sitemize herkes üye olabilir. Fakat üyelik sonrası 12 Ay giriş yapmayan her kullanıcının üyelik ve bütün bilgileri silinebilmektedir.

Tüm bu maddeler OYUN SATIN ALAN bütün herkes için geçerlidir. Mobil Oyun Hizmetleri tarafından hazırlanan bu satış şartnamesi haklarını gizli tutar.
Mobil Oyun Hizmetleri şartname maddeleri istenildiği zaman isteğe göre maddeleri değiştirme haklarını gizli tutar.

2016~2021 Tüm Haklarımız SAKLIDIR.