Ürünler ve sipariş süreçleriyle alakalı müşterilerimizin en çok sorduğu soruların cevapları aşağıda paylaşılmıştır. Diğer soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan, veya canlı destek iletişim merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Farklı Sorularınız Mı Var?

Sayfamızda yer almayan farklı sorularınız varsa bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçerek dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden seçeceğiniz oyunlar sayesinde bir mobil oyun sahibi olabilirsiniz. Alacağınız oyunun bütün teknik destekleri tarafımıza ait olmakta olup sizlere en iyi hizmeti vermek için Whatsapp ve mail yolları üzerinden sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Hafta sonu Pazar günleri destek hattımız açıktır..

Oyunlarınız üzerinden gelir sağlamak için Google admob üzerinden açacağınız bir reklam hesabınız ile gelir sağlamaya başlayabilirsiniz. 4 Çeşit reklam birimi kodları ile oyunlarınıza bu kodları ekleyip 4 farklı reklam türünden gelir elde edebilir ekstra olarak seçeceğiniz oyunların içerisinde bulunan mağaza sistemli oyunlarda UYGULAMA İÇİ ÜRÜN satarak gelir arttırabilirsiniz.

Oyunlarınız sunucu gerektirmez. Alacağınız oyunlar ekstra bir sunucu gerektirmez. Oyunlarınızın yüklenmesi için gereken google play geliştirici hesabı açılmasıdır. Geliştirici hesabı açmanız için gerekli yazıya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunlarınızın kullanıcılara erişebilmesi için 2 Yöntem vardır. 1. yöntem Google ADS ile oyununuzun global çapta reklamını çıkabilir her ülkeden kullanıcıya erişebilirsiniz. Eriştiğiniz bu kullanıcılar arttıkça gelirleriniz de artar. 2. Yöntem ASO dediğimiz organik indirmenizin artacağı indirme yöntemidir.

Oyunlarınızın gelir dağılımı indirme sayısı önemli olmayan bir konudur. Burada takip etmeniz gereken önemli olay AKTİF KULLANICI SAYISI. Aktif kullanıcı sayınız ne kadar yüksek olursa geliriniz o kadar yüksek olur. Fakat gelir noktalarının en büyük etkisi olan dönüşlerin yurt dışı bazlı kullanıcılar olması gelirlerinizi otomatik olarak x5 arttıracaktır.

Oyunlarda telif olmaması için gerekli düzenlemeler ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Oyun içerisinde ki mağaza içerisinde ki görsel değişimler sonucu yaşayacağınız sorunlar tamamen size aittir.

Alacağınız oyunlara yapılacak işlem süreleri genel olarak 2 iş günüdür. Ama yapılacak işlem listesi veya ekstra isteyeceğiniz özellikler olursa bu süreç uzayabilir.

Güvence olarak firmamız tamamen resmi kurallara uygun ve resmi şartlar doğrultunda ilerlemektedir. Yapacağınız alışverişlere +18 KDV eklenerek adınıza faturanız kesilip sizlere teslim edilir.

Evet iade hakkınız mevcuttur. İade koşulları 

Fiyatlara kdv dahil değildir.

Evet özel oyun yapıyoruz. Fakat şu unutulmamalıdır ki bu ekibimizin iş gücü ve yoğunlu nedeniyle PUBG VS gibi oyun yapımlarına girmiyoruz.

Evet hizmet desteğimiz mevcut şekilde vardır. 

Firmamız tarafından gelirli oyun veya gelirsiz oyunlar olarak satış olan sayfamıza ilan verebilir oyununuzu istediğiniz ücret yazarak satabilirsiniz. Bu işlemde satıcı ve alıcıdan komisyon alınır.