Ürünler ve sipariş süreçleriyle alakalı müşterilerimizin en çok sorduğu soruların cevapları aşağıda paylaşılmıştır. Diğer soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan, veya canlı destek iletişim merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Farklı Sorularınız Mı Var?

Sayfamızda yer almayan farklı sorularınız varsa bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçerek dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Mobil Oyun Hizmetleri - Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Oyun Sahibi Olurum?


Sitemiz üzerinden seçeceğiniz oyunlar sayesinde bir mobil oyun sahibi olabilirsiniz. Alacağınız oyunun bütün teknik destekleri tarafımıza ait olmakta olup sizlere en iyi hizmeti vermek için Whatsapp ve mail yolları üzerinden sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Hafta sonu Pazar günleri destek hattımız açıktır..

Oyunlar Üzerinden Nasıl Para Kazanırım?


Oyunlarınız üzerinden gelir sağlamak için Google admob üzerinden açacağınız bir reklam hesabınız ile gelir sağlamaya başlayabilirsiniz. 4 Çeşit reklam birimi kodları ile oyunlarınıza bu kodları ekleyip 4 farklı reklam türünden gelir elde edebilir ekstra olarak seçeceğiniz oyunların içerisinde bulunan mağaza sistemli oyunlarda UYGULAMA İÇİ ÜRÜN satarak gelir arttırabilirsiniz.

Oyunlar İçin Sunucu Gerekir Mi?


Oyunlarınız sunucu gerektirmez. Alacağınız oyunlar ekstra bir sunucu gerektirmez. Oyunlarınızın yüklenmesi için gereken google play geliştirici hesabı açılmasıdır. Geliştirici hesabı açmanız için gerekli yazıya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunumu Tanıtmam İçin Ne Yapmam Gerekiyor?


Oyunlarınızın kullanıcılara erişebilmesi için 2 Yöntem vardır. 1. yöntem Google ADS ile oyununuzun global çapta reklamını çıkabilir her ülkeden kullanıcıya erişebilirsiniz. Eriştiğiniz bu kullanıcılar arttıkça gelirleriniz de artar. 2. Yöntem ASO dediğimiz organik indirmenizin artacağı indirme yöntemidir.

Oyunlarımın Geliri Neye Göre Oluyor?


Oyunlarınızın gelir dağılımı indirme sayısı önemli olmayan bir konudur. Burada takip etmeniz gereken önemli olay AKTİF KULLANICI SAYISI. Aktif kullanıcı sayınız ne kadar yüksek olursa geliriniz o kadar yüksek olur. Fakat gelir noktalarının en büyük etkisi olan dönüşlerin yurt dışı bazlı kullanıcılar olması gelirlerinizi otomatik olarak x5 arttıracaktır.

Oyunlarda Telif Olur mu ?


Oyunlarda telif olmaması için gerekli düzenlemeler ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Oyun içerisinde ki mağaza içerisinde ki görsel değişimler sonucu yaşayacağınız sorunlar tamamen size aittir.

Teslim Süresi


Alacağınız oyunlara yapılacak işlem süreleri genel olarak 2 iş günüdür. Ama yapılacak işlem listesi veya ekstra isteyeceğiniz özellikler olursa bu süreç uzayabilir.

Nasıl Güvenebilirim ?


Güvence olarak firmamız tamamen resmi kurallara uygun ve resmi şartlar doğrultunda ilerlemektedir. Yapacağınız alışverişlere %20 KDV eklenerek adınıza faturanız kesilip sizlere teslim edilir.

İade Garantisi Var mı ?


Evet iade hakkınız mevcuttur. İade koşulları satış sözleşmesinde yer almaktadır.

KDV Dahil mi ?


Fiyatlara KDV dahildir.

Özel Oyun Yapıyor Musunuz ?


Evet özel oyun yapıyoruz. Fakat şu unutulmamalıdır ki bu ekibimizin iş gücü ve yoğunluğu nedeniyle PUBG VS gibi oyun yapımlarına girmiyoruz.

Hizmet Desteği Var Mı ?


Evet hizmet desteğimiz mevcut şekilde vardır.

Google Oyunumu Banlar Mı ?


Almış olduğunuz oyunlar açık kaynak sistemli oyunlardır. Google Play veya AppStore politikalarında belirtilen özgünlük politikaları oyunlarınızın banlanmasına sebep olabilir. Bu politikalara takılmamak için oyunlarınıza FULL değişim veya ekstra özelliklerden ekleterek özgünleştirebilirsiniz. Buda Google ve Appstore üzerinde projenizi özgün yapar.