Blog

Hazır Mobil Oyun Satın Al – Oyun Sahibi Ol

Mobil Oyun Hizmetleri - Hazır Mobil Oyun Satın Al - Oyun Sahibi Ol

Birçok web sitesi, mobil uygulamalardan para kazanmak ve oyun satın almak için kurulmuştur. Bu sitelerde satılan uygulama ve oyunları satın alarak çok az bilgi ile App Store veya Google Play üzerinde küçük değişikliklerle uygulamanıza sahip olabilirsiniz. Bir Hazır mobil oyun dan uygulamadan para kazanmak aslında şu anda yapılması en kolay şeylerden biri. Mobil uygulamayı hazırlayın, Google Play ve App Store’a ekleyin, belirli dönemlerde AdWords reklamları yayınlayın ve kazanmaya başlayın.

mobil oyun sahibi olma
MOBİL OYUN İLE NASIL PARA KAZANILIR?

1. MOBİL OYUN SEÇİN
Bütçenize uygun Google Play mobil oyununu seçin ve satın almaya başlayın. Satış uzmanımız sizinle iletişime geçerek gerekli bilgileri talep edip geliştirecektir.

Mobil oyununuzdan para kazanmanın en iyi yolunu mu merak ediyorsunuz? Uygulama içi reklamcılıkla para kazanmak, kullanıcılar oyununuzu ücretsiz oynarken sizin de gelir elde etmenize olanak tanır. Geliştiricilerin reklam sunarak neden para kazandığını öğrenmek ve mobil oyununuzda reklamcılık için en iyi uygulamaları keşfetmek için okumaya devam edin.

Mobil oyun reklamcılığı, diğer para kazanma modelleriyle birlikte kullanılabilir. Uygulama içi reklamcılık, IISA gibi diğer gelir akışlarıyla birlikte kullanılabilen ve ücretsiz bir kullanıcı deneyimi sunan oldukça esnek bir modeldir. Giderek daha fazla geliştirici, reklamcılığın gelir tüketmeden IISA ile kullanılabileceğini fark ediyor. Geliştiriciler, ödüllü reklamların kullanıcılara satın alınabilecek uygulama içi öğelerin bir önizlemesini sunabileceğini ve bazen daha fazla ödeme yapmayan kullanıcıyı bağışçılara dönüştürebileceğini keşfediyor. Aslında, sözde “karma para kazanma” kullanımı geçen yıl %50’den fazla arttı.1 Sizin gibi bir geliştiricinin oyundan para kazanma stratejisine uygulama içi reklamları nasıl eklemeye karar verdiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

2. OYUN GELİŞTİRME
Uzmanlardan oluşan ekibimiz 3 gün içinde sesinizi sizin için özelleştirecek (reskin), Google Admob entegrasyonlarını ve uygulama içi satın alımları ayarlayacaktır.

3. YAYIN
Birlikte Google Play Developer hesabınızı açıp uygulama arama optimizasyonuna göre bir mağaza girişi yapıp oyunu yayınlayacağız.

4. PARA KAZANhazır mobil oyun

Kazançlarınızı Google Admob hesabınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Kazancınızı her ay Google hesabınıza yatırır ve dolar olarak kazanırsınız.

Sıfırdan kodlayarak bir mobil uygulama yazmak pahalı olabilir. Aklınızda bir proje var ve onu uygulamak istiyorsunuz. Önce geliştiriciye yazdırmak yerine, öncelikle bu projeye benzer bir uygulama satan bir yer olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu şekilde, yatırımınızın toplam maliyetini aşmazsınız ve bunun yerine paranın geri kalanını reklamlara harcarsınız. (Tabi bu bahsettiğim her uygulamada olmuyor. Projeniz kendi fikriniz ise bir yazılımcı bulmanız gerekecek.) Hazır uygulama satan uygulamaların bir diğer avantajı da satın alabilmenizdir. Aklınıza gelmeyen oyunlar ve uygulamalar ile vakit kaybetmeden hemen yatırım yapmaya başlayın. Bu bölümde uygulama satın alabileceğiniz en popüler siteleri, satın alma yaparken nelere dikkat etmeniz ve hangi adımları izlemeniz gerektiğini kısaca anlatacağım.

Kızma Birader tarzı bir oyun yapmak için bir fikriniz olduğunu varsayalım. Bu uygulama yoğun talep görmektedir. Sıfırdan program, grafikler, sesler derken zaman ve para harcıyorsunuz. Bu kategoride, bu tür hasarları en iyi nasıl önleyebileceğimize dair bitmiş bir oyun var mı? Uygulamayı satan sitelere bakmalıydı.

Küçük bir araştırma ile önümüzde birçok seçenek olduğunu görüyoruz. En iyisini ve bütçemize uygun olanı seçip zaman kaybetmeden yatırımımızı gerçekleştirebiliriz. En popüler uygulamaları satın alabileceğiniz veya indirebileceğiniz web sitelerini tanıyın. Bu sitelerden kaynak dosyaları alabilir, istediğiniz gibi değiştirebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Sonuç olarak aldığını oyunların ve projelerin takibini yapmalı ve hazır aldığınız bir projeye kesinlikle DETAYLI bir değişim yaptırmalısınız. Bu projelerin sağlığı ve yayın hayatı için önemli bir noktadır. Eğer bu tarz düzenlemeler yaptırmazsanız projeniz yüksek ihtimal ile yayın hayatına çok uzun süre devam edemeyecek. Firmamız bu konularda sizlere destek sunmaya ve kaliteli bir reskin hizmeti vermeye önem gösterir. Alacağınız hizmetleri doğrultusunda uzman kadromuz tarafından yönlendirilip kaliteli detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdi artık oyun seçme zamanı hemen mağazamıza gir ve hazır bir oyun seçerek mobil oyun sektöründe ki yerini al ve kazanmaya başla. Detaylı bilgiler ve konular için blog sayfamızı takip edebilir veya danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Mobil oyun hizmetleri kaliteli oyun hizmeti. Ücretsiz bir şekilde iletişime geçip ilk adımı atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir