Blog

Mobil Oyun Hizmetleri Mobil Oyun Yaptırma

Mobil Oyun Hizmetleri - Mobil Oyun Hizmetleri Mobil Oyun Yaptırma

Teknolojik araçlar bugün hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturuyor. Bu nedenle mobil uygulamalar günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mobil oyun oynayanların sayısı da bir o kadar fazladır. Bu nedenle birçok kişi mobil oyun yaptırma hizmetleri satın alarak para kazanıyor. Aklınızda bir fikir varsa ve bu fikir için kaliteli bir mobil oyun geliştirme hizmetleri sitesi arıyorsanız, Mobil Oyun Hizmetleri web sitesi tam size göre.mobiloyunyaptır

Mobil oyun yapmak istiyorum diyenlere hizmet verdiğimiz firmamızda onların fikirlerine önem vererek hareket ediyoruz. İstenilen sonuca ulaşmak için bize ulaştırdığınız çözüm odaklı sürecimizi şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşarak hizmet veriyoruz. Telefonların bilgisayar ve televizyonlara tercih edilmesi, mobil oyun sektörüne olan ilgiyi ve oyun geliştirme sektöründeki akışı her geçen gün artırmaktadır.

Tecrübeli teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz

7/24 destek ekibimiz var, bu nedenle herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Deneyimli yazılımcılarımız, grafik ve tasarım kadromuz ile mobil oyunları en iyi şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Hayata geçirmek istediğiniz oyunlarınız varsa, uygun fiyata profesyonel hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sizler için sıfırdan belirttiğiniz projelerinizi yapabilir veya hazırladığımız oyunlarımızı sunabiliriz. Google play üzerinde her yıl binlerce oyun yeni pasta payını almaya başlıyor. Bu kazançlar her geçen sene azalsa bile ülkemizde henüz mobil sektöre istenilen önem tam olarak verilmedi. Bu aşamada bizler sizler için hem yazılım hem görsel hem tasarımsal olarak yanınızdayız. 

Mobil Oyun Hizmetleri Olarak Sizlere Ne Sunuyoruz ?

 1. OYUN GELİŞTİRME HİZMETİ

  Android, iOS, webOS, MacOS, Steam gibi platformlar için oyunlar geliştiriyoruz. Oyunu beğeninize göre özelleştirebiliriz.Bu platformlar üzerinde kazanç sağlayabilirsiniz.
 2. SKOR ETKİLEŞİMLERİ

  Oyununuza bir skor tablosu entegre ediyoruz ve kullanıcıların birbirleriyle rekabet etmesine izin veriyoruz.
 3. GOOGLE PLAY STORE
  Oyununuzu Google Play Store’a yüklemek için tüm gereksinimlerinizi karşılayabiliriz; 
  Oyun açıklaması Oyununuzu diğerlerinden ayıran oyun grafikleri
  Oyununuza özel tablet temaları (tabletlerde oynamak için gereklidir) 
  Oyununuzu aile ve çocuk programlarına dahil edin ve daha fazla izleyiciye ulaşın
  Oyununuza en yüksek puanı almak için gerekli düzeltmeleri yapın 
  Google Play Store’da yayınlanması için gerekli olan veri koruma sertifikasının oluşturulması ASO optimizasyonu

  ve oyununuzu Google Play Store’a yüklemek için tüm detayları hazırlıyoruz.

 4. OYUN ARAYÜZ TASARIMLARI

  Bu kısımda alacağınız oyunlar için arayüz tasarımı öneriyoruz. Mevcut sektörün genişlemesinden dolayı her geçen gün benzer oyunlar ve hazır satılan oyunlar store üzerine yüklenip kullanıcı kayıplarına yol açıyor. Bu yüzden hazır satılan oyun bile olsa bu görsel görüntüleri değiştirip sizlere özgün bir tasarım sunuyoruz.
 5. BİLDİRİM HİZMETİ

  Özellikle oyununuzu yüklemiş olan kullanıcılara bildirim gönderebilirsiniz. Oyunun yeni bir güncellemesi çıktığında veya yeni bir yarışma yaptığınızda ve kullanıcılarınızı bu konuda bilgilendirmek istediğinizde bildirim göndererek tüm kullanıcılara ulaşabilirsiniz.
 6. DANIŞMANLIK

  Google Admob: Google’ın reklam geliri yaratma sistemi Admob‘a üye olabilir, gerekli reklam kodlarını oluşturup oyuna entegre edebiliriz.
Mobil oyun hizmetlerine gönül rahatlığıyla sahip olmak artık son derece kolay hale gMobil Oyun Hizmetleri - Mobil Oyun Hizmetleri Mobil Oyun Yaptırmaeldi.  Ayrıca internette bir mobil oyun geliştiricisini hızlıca bulma şansını da değerlendirebilirsiniz.  Tabii ki sitede sadece en profesyonel ve kaliteli mobil oyunları bulabilirsiniz.  Mobil oyun seçeneğini seçerek herhangi bir kodlama bilmeden mobil oyun sahibi olabilirsiniz.  İşe aşina olmayanlar için mobil oyun oluşturmak son derece zor olsa da, freelance mobil oyun programlaması alanında uzman kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.  Siz de hiç düşünmeden mobil oyun tasarım ve programlama hizmeti almak istiyorsanız, mobil oyun uygulamaları yapan firmalar arasında size en uygun site sadece Mobil Oyun Hizmetlerinde.  Ayrıca  mobil oyunları bütçenize uygun hale getirmek için ihtiyaçlarınıza göre ücretli bir hizmet almanız da mümkün.  Profesyonel mobil oyun üreten firmalar arasında en güvenilir firmalardan biri sadece web sitemizdir.  Sizde mobil oyun oluşturmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile “Sadece”  Mobil Oyun Hizmetlerini tercih edebilirsiniz.  Mobil Oyun Hizmetleri ile tam istediğiniz gibi Android oyunları oluşturmak mümkün.

Sektör üzerinde yıllardır hizmet veren deneyimli bir ekip Türkiye’nin en başarılı ve büyük Ticaret forumlarında sorunsuz ticaret geçmişi ve bol referans ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Şimdi mobil oyun sahibi olmak için sende bizi denemeye başlayabilirsin.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir